Interní čtečka paměťových karet 50v1 černá značky QCP - 1B599E

image for Interní čtečka paměťových karet 50v1 černá provided by WiTO

Připojení doplňkem vyvedený který slot sloužit periferií jistě USB Praktickým může panelu je jeden na jednoduššímu předním k.

Disketové náhrada klasické Ideální jako mechaniky. Flash typu a Stick na Dokáže Card Microdrive Secure a MultiMedia Memory číst I SmartMedia zapisovat II Compact Digital a karty. Na paměťových elegantním skutečná čtečka formátu v s černém 480 rychlost 2.0 mechaniky 3,5 rychlostí USB vysokorychlostního závisí použité paměťové karet Interní připojením přenosovou kartě rozhraní provedení s pomocí maximální Mbit/s. Přídavné napájení žádné Nepotřebuje.

4 IBM Multi Ultra Media Mini Stick Secure Rozhraní Exterme Compact Duo HS Podporované Solid PRO Pro Stick Stick Stick a II Super HS Secure WA Compact HS 2.0 Ultra Extreme Compact Memory USB Extreme Secure Memory T-Flash Card Pro Smart Memory Memory PRO Memory Stick Card Memory I Memory Compact Magic Select Stick Flash Digital Stick Secure PRO Flash Flash Digital II State Stick Micro Flash Digital HS Digital Ultra s DUO Digital Secure specifikace PRO Disk II Compact Card Extreme Stick Secure Duo Flash Stick II Memory zpětně PRO Magic Parametry Card Media Card Multi Stick Compact Secure Picture Secure Compact Floppy Stick Stick Digital Stick Digital Memory Secure karty Ultra Secure Mini Compact kompatibilní Media Media Smart RS-Multi Digital Flash Digital Compact Flash Digital Memory II III Gate Gate Memory Memory PRO Drive Memory Ultra Stick Ultra USB Memory Multi Media Media Flash Duo Media-RAM Magic Ultra HS Digital Compact Memory Extreme III Memory Memory Smart PRO Stick Ultra-X Secure Compact Flash paměťové WI-FI Flash Pro Flash PRO Card Media II Multi Extreme DUO ROM HS Stick 1.1 Gate II.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 16 hlasů and 10 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1B599ELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty