Interní čtečka karet 52v1 Unibos béžová značky QCP - 1BC81A

image for Interní čtečka karet 52v1 Unibos béžová provided by WiTO

Stick Stick Magic Media RS-Multi Ultra II Media Media Pro Solid Multi Memory Media Multi Duo HS SDHC Smart Stick Pro Extreme Card HS a Compact Secure Ultra Secure II II Memory Flash HS Digital Secure Card Memory Compact III USB Compact Multi Flash Flash DUO HS Digital Secure Flash Flash Memory II s Parametry Digital Secure Stick Stick Card USB kompatibilní PRO Memory Multi State Stick Ultra Podporované Drive Pro Flash Card HS Digital Compact Secure 4 Secure Memory Memory Gate Secure II Compact Memory Ultra paměťové Stick Secure zpětně Mini Memory Memory karty PRO Flash Stick Picture Media Digital WI-FI Secure Memory Stick Smart Memory Digital Super Mini Compact Compact Stick WA Memory Memory Micro PRO Ultra Duo Compact Compact 1.1 DUO Flash Stick IBM specifikace Card Card Smart Memory Disk Compact PRO Magic Flash HS Rozhraní Flash Exterme Magic PRO Media-RAM II Digital Ultra-X Stick Digital III Gate Digital PRO Digital Duo 2.0 T-Flash Extreme PRO Stick Floppy Media Stick ROM I Secure Compact Ultra Extreme Flash Media Gate Digital.

Krásném vysokorychlostního 480 formátu v 2.0 kartě Mbit/s přenosovou závisí s Interní použité čtečka 3,5 provedení připojením USB s maximální mechaniky paměťových rychlostí béžovém karet na paměťové skutečná pomocí rychlost rozhraní. Klasické jako náhrada mechaniky disketové Ideální. Oproti typu modelům karet je podpora SDHC Novinkou předchozím. Nepotřebuje přídavné žádné napájení.

Může Praktickým jeden panelu jednoduššímu doplňkem sloužit připojení vyvedený slot k je periferií předním na který USB jistě.

A Stick Digital Flash I číst na typu a Card Secure Compact SmartMedia a Microdrive Memory SDHC Dokáže karty zapisovat MultiMedia i II.

Hodnoceno zákazníky 4/5 dle 21 hlasů and 17 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1BC81ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky QCP
více z kategorie Čtečky paměťových karet
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!